TOP TROCK - Systemy Suszące - Szafy Suszące - Suszarki do Mundurów - Ubrań - Pianek Nurkowych - Kombinezonów - Butów - Masek - Rękawic
Opis
 
Galeria Photo
TOP TROCK - Suszarka ekwipunku - System szybkiego suszenia ubrań bojowych, nurkowych, chemicznych,  butów, rękawic, i masek. Ciepłe powietrze z nagrzewnicy prowadzone przez stalowe rurki i wydmuchiwane przez dysze co zapewnia optymalne suszenie od wewnątrz. Przedłuża żywotność materiału ok. 2-3 razy. Lekka przenośna konstrukcja modułowa ze stali nierdzewnej, za pomocą szybko-złączek można dopinać następne moduły. Czas suszenia: 3 - 4h, w zależności od rodzaju materiału i stopnia zawilgocenia.
dmuchawa
kabina susząca
panel PF
system
Bezszczotkowa dmuchawa do ciepłego powietrza GF 900 Kabina suszaca ciepłym
powietrzem z dmuchawa TSF08
Panel suszacy PF z dmuchawa
ciepłego powietrza
System suszenia ciepłym powietrzem z odłaczanymi wieszakami na kurtki i odzież roboc
Dmuchawa może byc stosowana do Wszystkich systemów suszących TOP TROCK.Przydatna jest w szczególności do profesjonalnego suszenia zapoconych butów, rekawic odzieży roboczej. Kabina suszaca TOP TROCK zapewnia szybkie i łagodne suszenie 8 kurtek i 8 par obuwia. Ciepłe powietrze jest rozprowadzane za pomoca systemu rur z dyszami wykonanego ze stali nierdzewnej. Zapewnia to ostrożne, dokładne i wydajne suszenie garderoby i przedłuża żywotnosc materiału 2-3 krotnie Panel dostepny jest z 10,20,30 lub 40 wieszakami umożliwiajacy szybkie i ostrożne suszenie butów, rekawic i masek do oddychania. Ciepłe powietrze jest prowadzone przez stalowe rury i wydmuchiwane przez dysze co zapewnia ostrożne i dokładne suszenie od wewnatrz co w efekcie przedłuża żywotnosc materiału od 2 do 3 razy. Umożliwia szybkie i dokładne suszenie kurtek i ubran roboczych. Ciepłe powietrze jest prowadzone przez stalowe rury i wydmuchiwane przez dysze co zapewnia ostrożne i dokładne suszenie od wewnatrz co w efekcie przedłuża żywotność materiału od 2 do 3 razy.

Pobierz ulotkę:

GF 900

Pobierz ulotkę:

TSF08

Pobierz ulotkę:

Panel suszący PF

Pobierz ulotkę:

System suszenia ciepłym powietrzem