Nomad 3600 LED - przenośne oświetlenie miejsca akcji typu Bazooka
Opis
 
Galeria Photo

Polecamy nasz nowy produkt firmy FoxFury USA - Nomad 3600 Lumenów!!!

Nomad, to przenośny, lekki, mały i szybko rozstawiany reflektor LED zapakowany w 84 centymetrową tubę, która po rozłożeniu służy jako trójnóg. Część świetlna wysuwa się z tuby do 240cm od ziemi, czas rozstawiania max 20 sek. Nomad zasilany jest własnym wysokowydajnym akumulatorem, który zapewnia 9h pracy. Nomad może być także zasilany 12V / 24V / 230V. Nomad waży zaledwie 7,7kg. więc jest wystarczająco lekki, aby zanieść go wszędzie tam gdzie go potrzebujesz. Tuba posiada pasek na ramię, co ułatwia przenoszenie bez angażowania rąk.


Nomad 3600 Korzysta z najnowszych technologii LED CREE i świeci tak jasno, jak reflektory samochodu. Teraz możesz świecić na ponad 1.6 km w dal. Nomad posiada 3 poziomy intensywności świecenia:1200 lumenów (Niskie), 2400 lumenów (Średnie), 3600 lumenów (Max). Założysz specjalną przesłonę na lampę i możesz oświetlać większy obszar osiągając kąt wiązki oświetlenia 120°. Kiedy zdejmiesz przesłonę z lampy światło skupi się (kąt wiązki świecenia 8°) i działa jak reflektor.

 


Nomad, to bardzo mocne oświetlenie miejsca akcji w technologii LED, całość zapakowana do tuby rozstawialnej w postaci masztu z nogami, który wdrożysz do akcji w mniej niż 20 sekund nawet w najtrudniejszym terenie jaki możesz sobie wyobrazić. Nomad wyposażono w akumulator Litowo Jonowy (Li-ion) oraz wskaźnik poziomu naładowania. Żywotność baterii jest imponująca, do 9 godzin na jednym ładowaniu.

   
Nomad 3600 wyposażono także w nogi z możliwością poziomowania, co jest bardzo pomocne w nierównym, zagruzowanym czy pagórkowatym terenie. Wypoziomujesz je w kilka sekund w razie potrzeby. Rozwiązanie znane pod nazwą „Rocky Mountain Legs”.   
Nomad 3600 został tak skonstruowany, aby korzystać z niego także w czasie drogi do miejsca akcji, wystarczy lekko wysunąć lampę z tuby, przełożyć pasek przez plecy, aby bazooka zamieniła się w plecak świetlny. Diody LED nie potrzebują czasu do nagrzewania ani chłodzenia, więc kiedy potrzebujesz możesz włączyć i działa natychmiast a oświetlenie drogi bezcenne :))


Dostępne kolory świecenia LED: Biały, Niebieski, Zielony, UV, IR.

   
     

 

 

 

 

 


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Plik do pobrania:
FoxFury_Nomad_3600_LED-2011_PL