Angielskie Wielozadaniowe Namioty Pneumatyczne INTERVENT Survival
Opis
 
Galeria Photo

Namioty INTERVENT Survival są dostarczane do służb ratunkowych i sił zbrojnych na całym świecie. Dostępne w różnych, rozmiarach i kolorach. Wszystkie namioty posiadają wbudowane unikalne rozwiązanie do kompensacji ciśnienia, co zapewnia stabilność konstrukcji oraz stałą strukturę przy zmianach temperatury otoczenia.


Mniejsze namioty mogą być przenoszone przez 2 osoby, po napompowaniu mogą być zakotwiczone zarówno na podłożu twardym jak i miękkim. Namioty INTERVENT Survival dostarczane są stale do sił zbrojnych, marynarki wojennej, sił powietrznych, ratownictwa, policji i innych grup szybkiego reagowania na całym świecie a także do, akcji humanitarnych i zastosowań cywilnych. Namioty występują w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, jesteśmy także gotowi dostarczyć namiot pod zamówienie klienta. Namioty mogą być połączone ze sobą a także z samochodami oraz kontenerami dekontaminacyjnymi, socjalnymi, logistycznymi, itd. Namioty INTERVENT survival nie wymagają ciągłego dopompowywania powietrza. W produkcji zastosowano technologię zarówno klejenia jak i spawania. Spawane namioty są ekonomiczne i lekkie, natomiast klejone zapewniają najbardziej niezawodne i trwałe stosowanie.

 

Producentem namiotów jest firma Survival MFC, która powstała w 1959 roku, w Południowej Walii. Początkowo firma zajmowała się produkcją kamizelek i tratw ratunkowych dla Royal Navy i portów handlowych Południowej Walii, ale po pewnym czasie przestawiono się na projektowanie i produkcję nadmuchiwanych urządzeń pneumatycznych, koncentrując się na obronie i ratowaniu przemysłu. Survival MFC szybko stała się szanowaną firmą w dziedzinie produktów nadmuchiwanych, dostarczając swoje produkty do takich firm jak PARATECH, RFD, Manfred Vetter, Hughes prysznice czy Holmatro a teraz do tej listy dołącza firma INTERVENT.pl

Namioty INTERVENT Survival mogą być wykorzystywane jako:

Punkty udzielania I pomocy
Szpital polowy
Przenośne kostnice
Centra dowodzenia
Biura polowe
Powierzchnie magazynowe
Garaż serwisowy
Punkt segregacji dowodów na miejscu zbrodni
Namiot socjalny
Namiot dekontaminacyjny
Wielozadaniowe do wielu, wielu innych zastosowań


Pełne dane techniczne namiotów wraz z opisem znajdziesz w specyfikacji technicznej poniżej!

Plik do pobrania:
Wielozadaniowy_Namiot_Intervent_Survival_2012