Geofon Delsar - Detektoy Życia
Opis
 
Galeria Photo

                            

CON-SPACE Communications Ltd. oraz jej  pięć głównych linii produktowych to: oczy, uszy i głos grup pierwszego  reagowania na całym świecie od prawie dwóch dekad. CON-SPACE Hardline - system  komunikacji głosowej, linia Searchcam - kamery poszukiwawcze wziernikowe,  Delsar - detektory życia, EntryLink i CON-SPACE Akcesoria radiowe - teraz  wszystkie są produkowane przez CON-SPACE Communications - i są jedyne  "oryginalne" w zakresie ratownictwa. Wszystkie nasze narzędzia  wielokrotnie sprawdziły się podczas akcji jako wiarygodne i łatwe w użyciu.  Abyś miał realne poczucie, że zrobiłeś wszystko co możliwe, powinieneś wybrać  oryginalne narzędzia!
                       

CON-SPACE Communications rozpoczęła działalność w 1991  roku w odpowiedzi na potrzeby osób pracujących w niebezpiecznych strefach.  Doprowadziło to do stworzenia kompletnej linii Iskrobezpiecznych, wytrzymałych  i niezawodnych narzędzi do komunikacji. Narzędzia do komunikacji CON-SPACE  obecnie stosowane są przez jednostki pierwszego reagowania na całym świecie. Sytuacje nadzwyczajne są bardzo złożone. Ratownicy stają  do konfrontacji z wieloma zagrożeniami podczas katastrof, które wymagają użycia  specjalistycznych narzędzi i taktyk. Komunikacja w każdym nagłym wypadku jest  bardzo ważna wręcz nieprzeceniona, czy to wewnątrz zespołu ratowniczego, z  dowódcą akcji, z innymi służbami, czy z poszkodowanymi. Audio, wideo i  akustyczne urządzenia są wykorzystywane do zlokalizowania i ratowania  uwięzionych ofiar.
 

CON-SPACE Communications nieustannie stara się zapewnić  kompletne rozwiązanie komunikacyjne dla grup pierwszego reagowania, które  obejmuje przekaz audio, video i komunikację głosową. Oczy, uszy i Głos.
Dlatego też w kwietniu 2007 r., CON-SPACE, SearchSystems i  Delsar Life Detectors połączyły swoje siły. Wszystkie są oryginalne w sposobie  technicznych wyszukiwań oznak życia zapewniają też oryginalny sprzęt  ratowniczy, a razem zapewniają w pełni zintegrowane rozwiązanie komunikacyjne i  techniczne dla grup poszukiwawczo ratowniczych.


Delsar LifeDetector - Geofon (sejsmiczno-akustyczne urzadzenie nasłuchowe)

Delsar LifeDetector - geofon (sejsmiczno-akustyczne urzadzenie nasłuchowe)

CHARAKTERYSTYKA:

Delsar LifeDetector jest to sejsmiczno-akustyczne urzadzenie nasłuchowe (geofon), przeznaczone specjalnie do poszukiwania

ludzi uwiezionych pod zawalonymi konstrukcjami w wyniku trzesien ziemi, wybuchów, osuniec ziemi, zawałów w kopalniach

lub w wykopach.

Aby pobrać ulotkę: Delsar LifeDetector - geofon


Otwornica do wykonywania otworów pod kamery wziernikowe oraz mikrofono-głośnik systemu SEARCHCAM             

Breaching System

CHARAKTERYSTYKA:

Zestaw składajacy sie z Searchcam Systemu Poszukiwania Ofiar i otwornicy stanowi najszybszą i najskuteczniejszą metodę

poszukiwania ofiar w zawalonych konstrukcjach.

Aby pobrać ulotkę: Otwornica do kamer i mikrofono-głośnika SEARCHCAM

                                                       

Plik do pobrania:
Victim_Simulator_Delsar-100_Ulotka-ENVictim_Simulator_Delsar-Manual_R02-EN